Zebranie sprawozdawcze za rok 2014

Dnia 07.02.2015 w Sali weselnej w Nurzynie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP Nurzyna za rok 2014. Obradom przewodniczył dh Piotr Mączyński, sekretarzem zebrania był dh Paweł Nurzyński.

Goście specjalni, którym z serca dziękujemy za przybycie i aktywny udział w naszym zebraniu to:

– Pan Mirosław Szekalis – Wójt Gminy Trzebieszów, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Trzebieszowie
– Pan Jarosław Trokowicz – Prezes Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie
– Pan Zygmunt Celiński – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Łuków
– Pan Krzysztof Kazana – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowicy
– Dh Stanisław Szadkowski – Członek Zarządu Gminnego w Trzebieszowiezeranie2014

 

Brać strażacka pozytywnie oceniła działania Zarządu pod wodzą dh Prezesa Zenona Celińskiego jak i strażaków, którzy angażują się w życie jednostki, podnoszą poziom wyszkolenia, biorą czynny udział w pracach remontowych i tutaj przykładem są druhowie: Borkowski Damian i Nurzyński Artur, którzy pomalowali salę weselną. Przewodniczący zebrania podziękował również dh Pawłowi Nurzyńskiemu za zaangażowanie przy prowadzeniu strony internetowej naszej jednostki.

Dodatkowym, a jednocześnie jednym z głównych punktów zebrania było przyjęcie w poczet członków honorowych OSP w Nurzynie ks. doktora Mariusza Koniecznego, który nie mógł przybyć na nasze zebranie z powodu obowiązków służbowych. Jest nam niezmiernie miło i piszemy piękną historię gdyż ks. doktor Mariusz Konieczny jest pierwszą osobą duchowną w na przestrzeni tylu lat w naszej jednostce.

Z przyjemnością odnotowujemy fakt pojawienia się na zebraniu dh seniora Mieczysława Krasuckiego.

Spotkanie odbyło się w miłej i ciepłej atmosferze.

 Dh Piotr Mączyński

zeranie2014

GALERIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Clicky