Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Nurzyna za rok 2016

Dnia 14.01.2017 odbyło się zebranie sprawozdawcze druhen i druhów OSP Nurzyna
za rok 2016. Wśród zaproszonych gości zaproszonych na zebranie powitaliśmy:
– dh Janusz Kozioł, prezes ZOP ZOSP RP w Łukowie i jednocześnie starosta powiatu Łukowskiego
– brygadier Krzysztof Jankowski, zastępca komendanta PSP w Łukowie
– dh Mirosław Szekalis, prezes ZOG ZOSP RP w Trzebieszowie jednocześnie wójt Gminy Trzebieszów
– Pan Zygmunt Celiński, wiceprzewodniczący
– dh Sylwester Izdebski, wiceprezes ZOG ZOSP RP
– Pan Andrzej Czubaszek, dyrektor Gimnazjum w Dębowicy
– Pan Krzysztof Kazana, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowicy
– Pan Sulej Marian, mieszkaniec wsi Nurzyna
– Pan Wiesław Sulej, mieszkaniec wsi Dębowica, były radny i przewodniczący Rady Gminy Trzebieszów
Po wprowadzeniu sztandaru, odegraniu hymnu św. Floriana powitania gości dokonał prezes OSP Nurzyna dh Zenon Celiński. Obradom przewodniczył dh Piotr Mączyński a całość protokołował dh Paweł Nurzyński.
Podczas zebrania dokonano analizy i podsumowano rok 2016 naszej jednostki w zakresie prac społecznych, na rzecz OSP i środowiska, pozyskania sprzętu pożarniczego, zakupu umundurowania oraz remontów, szkolenia druhów, działalności kulturalnej, sportowej oraz udziału w życiu społeczno religijnym Gminy oraz Parafii.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowicy Krzysztof Kazana wręczył puchar na ręce prezesa Zenona Celińskiego w podziękowaniu za współpracę i zaangażowanie jednostki OSP Nurzyna w życie Szkoły Podstawowej im Jana i Janiny Dębowskich w Dębowicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicky