Zawody sportowo-pożarnicze 2014 w gminie Trzebieszów

Zgodnie z tradycją tego lata również odbyły się zawody strażackie w naszej gminie. W tym roku strażaków gościła Hydro Arena. Z powodu obfitych opadów deszczu komisja odwołała dyscyplinę sztafetę z przeszkodami aby nie narażać strażaków na obrażenia i kontuzje. Jedyną i rozstrzygającą konkurencją była powszechnie nazywana przez druhów – „bojówka”. Walka z czasem, pogodą i własnymi słabościami była zacięta. Do ostatnich chwil nie było jasne kto został zwycięzcą. Po naradach i uwzględnieniu punktów ujemnych wyniki zostały ogłoszone. Najlepszą jednostką Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Trzebieszów 2014 została jednostka OSP Karwów. Drużyna OSP Nurzyna uplasowała się na 8 miejscu. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim jednostkom biorącym udział w zawodach.

zawody_straz_2014

OSP Karwów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicky