Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Nurzyna za rok 2015

9 stycznia zebraliśmy się w naszej jednostce aby zgodnie z procedurami jak co roku przeprowadzić zebranie sprawozdawcze. Tego roku nadeszła również data wyborów do zarządu jednostki OSP Nurzyna.

Wśród zaproszonych gości byli: senator Stanisław Gogacz, poseł Krzysztof Głuchowski, asystent społeczny – Edward Leśniak, przewodniczący Rady Powiatu – Tadeusz Brzozowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta – Zygmunt Celiński, wójt i prezes Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Trzebieszowie – Mirosław Szekalis, komendant gminny- Jarosław Modrzewski, prezes Nasza Gmina Trzebieszów – Dariusz Krzęcio, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowicy – Krzysztof Kazana, aspirant sztabowy – Mariusz Dębowski, ks. Mariusz Konieczny.

Skład nowo wybranego zarządu OSP Nyrzyna na lata 2016 – 2020:

  • Prezes – Zenon Celiński
  • Wiceprezes – Bogdan Nurzyński
  • Naczelnik – Daniel Celiński
  • Zastępca naczelnika – Robert Nurzyński
  • Sekretarz – skarbnik – Piotr Mączyński
  • Gospodarz – Piotr Nurzyński
  • Członek zarządu – Adam Czerski

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący – Artur Nurzyński
  • Sekretarz – Damian Borkowski
  • Członek komisji – Piotr Zabłocki

Podczas spotkania honorowym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie został Zygmunt Celiński który jest mocno związany z miejscowością. Jak sam mówi – „Radość moja jest tym większa, że urodziłem się i wychowałem w tej wsi. Ciesze się, gdyż w ten sposób doceniono moje zaangażowanie w działalność społeczną. Z OSP w Nurzynie współpracuję na różnych płaszczyznach od wielu lat.”

Po części oficjalnej zarząd OSP zorganizował spotkanie opłatkowe. Przybyli goście i strażacy w świątecznej atmosferze złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.

Zapraszamy do dalszej lektury która ukazała się na łamach łukowskiej Wspólnoty:
Zebranie OSP Nurzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria:


Dzięki uprzejmości redakcji Wspólnota i pani Mart Karwowskiej użyto materiałów z artykułu 24wspólnota.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicky