II Festyn Trzeźwości w Trzebieszowie

Nie ulegam nałogom – żyję zdrowo – pod tym hasłem 28 sierpnia 2016 odbył się już drugi festyn trzeźwości w Gminie Trzebieszów. Festyn połączony był z akcją pobierania krwi, a gościem specjalnym imprezy był aktor Marcin Kwaśny.

Jak można przeczytać na stronach Gminy Trzebieszów – „Głównym celem festynu było kształtowanie w społeczeństwie umiejętności spędzania wolnego czasu z całą rodziną, bez używek i alkoholu. Wspólnie spędzony czas sprawił dużą radość dzieciom oraz przybyłym gościom.

Do festynu dołączyła również nasza jednostka OSP Nurzyna. Nasi druhowie jak najlepsi kucharze częstowali własną grochówką przygotowaną specjalnie na ta imprezę.

festyn trzebieszów

Galeria dostępna pod adresem: https://goo.gl/photos/vo4p9SwDp9zQ5wtD6

One thought on “II Festyn Trzeźwości w Trzebieszowie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicky